Žinutė statinių ekspertams

Žinutė statinių ekspertams

Gegužės 11, 2022

SSVA dalinasi Lietuvos statybos inžinierių sąjungos žinute, skirta statinių ekspertams...„Gerbiami Statinių ekspertai,

Nors karas Ukrainoje tęsiasi, ukrainiečių specialistai jau kuria atstatymo planus ir ieško partnerių. Džiugu, kad Lietuvos specialistai itin gerai vertinami - į Lietuvos statybos inžinierių sąjungą ir kitas organizacijas kreipėsi kelios Ukrainos inžinierių organizacijos, prašydamos padėti, konsultuoti, patarti ar tiesiogiai dalyvauti nuotolinėse statinių ekspertizėse.

Svarbiausia šiuo metu – konstrukcijų ekspertizės. Visi suprantame – reikėtų labai greitų sprendimų, kuriuos nukentėjusius statinius griauti, o kuriuos verta toliau tyrinėti, gal būt stiprinti, remontuoti ar rekonstruoti.
Pradžioje tai būtų nemokama pagalba Ukrainos kolegoms, vėliau gali būti ir iš įvairių fondų apmokami užsakymai. Jau dabar kalbama ir apie projektavimo galimybes.

Kviečiame visus norinčius prisidėti statinių ekspertus ir ekspertizės įmones pateikti savo trumpus kontaktinius duomenis, kuriais pasidalinsime Ukrainos statybos inžinierių organizacijomis, kurios galės tiesiogiai kreiptis į ekspertus ar ekspertizės įmones: